Akademia Młodego Kucharza

590.00 

Już po raz czternasty Akademia Młodego Kucharza zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na 5-dniową przygodę kulinarną w czasie ferii. Podczas warsztatów dzieci będą uczestniczyć w naszych autorskich zajęciach kulinarnych, a także ciekawych i inspirujących zajęciach artystycznych.

Brak w magazynie

Product details

Wiek

6-8 lat, 9-12 lat

Dzielnica

Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto

Już po jednym turnusie wspólnej pracy i zabawy, dzieci będą w stanie przygotować 5 smakowitych śniadań i 5 równie niezwykłych obiadów, zamieniając się w domu w prawdziwych szefów kuchni.

Specjalnie z myślą o dzieciach, które bywały już na naszych 5-dniowych warsztatach i które zawsze miło nam gościć ponownie w Akademii, co roku przygotowujemy nowe menu, dostarczając dzieciom wielu niecodziennych, kulinarnych atrakcji i radości podczas wspólnego, pełnego pasji gotowania.

W ciągu dnia, jeśli tylko pogoda na to pozwoli, dzieci spędzają też dużo czasu na świeżym powietrzu pod opieką doświadczonych animatorów oraz uczestniczą w dodatkowych zajęciach artystycznych.

 

 

Turnusy dla dzieci w wieku 7-12 lat

Na każdym z turnusów jest maksymalnie 15 miejsc.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia prowadzone są w godzinach 9:00–16:00 z możliwością przyprowadzania dzieci od 8:30 i odbioru do 16:30.

Cena warsztatów

Koszt 5-dniowego smakowitego turnusu to 590 zł. Cena zawiera:

  • opiekę dwóch osób prowadzących zajęcia i animacje w ciągu dnia,
  • udział we wszystkich zajęciach i warsztatach,
  • zakup składników niezbędnych do gotowania i innych prac twórczych,
  • udostępnienie strojów i akcesoriów kulinarnych niezbędnych w kuchni,
  • aktywną organizację czasu każdego dnia, w tym także na świeżym powietrzu,
  • napoje i owoce dostępne przez cały dzień.

 

W naszym zespole pracują doświadczeni pedagodzy i dietetycy, którzy przygotowują przepisy na każdy dzień półkolonii będące kompromisem pomiędzy preferencjami dzieci a zaleceniami żywieniowymi. Opracowując zaś program zajęć artystycznych i plenerowych bazujemy na naszym 7-letnim doświadczeniu w organizacji warsztatów, półkolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. Dlatego jesteśmy przekonani, że czas spędzony w naszej Akademii będzie dla dzieci wspaniałą nauką i zabawą, po której zachowają miłe wspomnienia i przepisy, które będą mogły powtórzyć w domu i zaskoczyć całą rodzinę.