Product details

Wiek

6-8 lat, 9-12 lat

Dzielnica

Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto

AquaFerie to idealna propozycja dla aktywnych dzieci, które spędzają ferie we Wrocławiu. Zapraszamy do udziału w programie pełnym zabawy i sportowych wyzwań. Każdego dnia na dzieci czekają nowe atrakcje – na turnus składa się dzień piracki, dzień nurkowy, dzień ratowniczy, dzień sportowy oraz dzień olimpijski. Gwarantujemy nowe przyjaźnie i świetną atmosferę! Elastyczna formuła pozwala na dowolność wyboru – skorzystaj z 1 dnia lub od razu wybierz 5 dni wodnego szaleństwa w tropikalnych klimatach.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

 

 

profesjonalna opieka instruktorów

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego dzieci przez cały czas bawią się pod czujnym okiem animatorów i ratowników wodnych.

gry, zabawy, konkursy

Nasi animatorzy wiedzą, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, dlatego podczas Aquaferii nie zabraknie pływania z płetwą rekina, nurkowania ze skuterami podwodnymi i zabawy na wodnym torze przeszkód – a to dopiero początek!

doskonalenie umiejętności pływackich

Każdego dnia pod opieką instruktorów będziemy uczyć się nowych stylów i doskonalić technikę.Twoje dziecko nie umie pływać? Nie szkodzi! Podczas Aquaferii oswoi się z wodą i spróbuje pływania z przyborami.

pełne wyżywienie

Wiemy, że dzieci potrzebują dużo energii do zabawy, dlatego serwujemy im aż trzy posiłki – drugie śniadanie, obiad i podwieczorek.