Wrocławskie Centrum Sportów Gimnastycznych

499.00 

Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat na każdym poziomie sprawności fizycznej na przeżycie niezapomnianych chwil podczas Półkolonii Akrobatycznych w Parku Trampolin GoJump! Zapewniamy opiekę w godzinach 7:30-16:30, pełne wyżywienie, profesjonalne zajęcia akrobatyczne, ciekawe wyjścia i bogaty plan zajęć!

Brak w magazynie

Product details

Wiek

6-8 lat, 9-12 lat

Dzielnica

Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto

Wiemy, jak ważne jest wspieranie rozwoju najmłodszych, chcemy dbać o ich sprawność fizyczną ,ale również rozwój intelektualny.
Propozycja, którą mamy dla Państwa, to nie tylko duża dawka sportu, ale i ciekawe wyjścia, konkursy i warsztaty rozwijające kreatywność i zaszczepiające pasję!

Nasze półkolonie to niezwykłe połączenie sportu, zabawy i nauki. Zajęcia akrobatyczne prowadzone są na profesjonalnie dostoswanej strefie przez doświadczoną kadrę trenerów AZS AWF Wrocław oraz Evolution Academy. Poziom trudności treningów dostosowywany jest zarówno do osób, które uczęszczają regularnie na zajęcia jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli kontaktu z tym sportem.

W cenie zapewniamy :
– Opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej od 7:30 do 16:30, a w godzinach 8:15-16:00 ciekawe zajęcia sportowe i edukacyjne.
– Codzienną dawkę zabawy na strefie rekreacyjnej GoJump ok 1,5h.
– Zajęcia akrobatyczne dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.
– Wstęp na strefę przygody
– Wyjście do Aquaparku
– Pełne wyżywienie – II śniadanie, obiad i podwieczorek – dostarczane przez firmę cateringową, specjalizującą się w smacznych posiłkach dla dzieci wrocławskich szkół i przedszkoli.
-Nagrody w konkursach.
– Dodatkowe NNW
– Pamiątkowy dyplom dla każdego uczestnika

Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty!

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne dzieci w wieku 5-14 lat na aktywny tydzień pełen sportowych wyzwań.